50 adet ve üzeri alımda %10 indirim.
İndirim!

Kovan Örtü Bezi

6,00 TL

Kovan örtü bezi, özel dokuma kumaşı ve nano yapısı sayesinde arıların yapışmasını önler, havayı geçirir fakat suyu geçirmediği için kovan içi nem dengesini korur.

(4 müşteri yorumu)

Açıklama

Kovan örtü bezi, kovanın nem dengesini korumaya ve izolasyona yardımcı olur. Dokusu sayesinde hava geçişine izin verir fakat su geçişine izin vermez.

Özel dokuma ve nano kumaşı sayesinde arıların örtü bezine yapışmasının önüne geçilir. Etrafı overlokludur. Kolay kolay sökülme yırtılma durumu olmaz

Kolayca kuruyabildiği gibi çamaşır makinesinde dahi yıkanabilir özelliktedir. Dayanıklı yapısından dolayı uzun yıllar kullanılabilir.

Bal ve arılara en yakın mesafede bulunan Kovan Örtüsü kimyasal maddelerden uzak, sağlıklı ve doğal bir yapıdadır.

Kovanları her türlü dış etkenden korumak için kullanılır. Kovan örtü bezi, sıradan her hangi bir bez olamaz. Herhangi bir bez ile kovan örtmek sağlıklı değildir. Bu iş için özel üretilen kovan örtü bezini tercih etmeniz önerilmektedir.

Ayrıca bakteri barındırmayan bir dokuya sahip olan antibakteriyel kovan örtü bezi ürünü de arıcılar tarafından sıkılıkla tercih edilmektedir.

Kovan Örtü Bezi için 4 müşteri yorumu

 1. Süleyman H.

  Fiyat olarak birçok yere göre çok uygun bir ürün. 2 günde elime geçti. Hızlı kargo için de ayrıca teşekkür ederim.

 2. Fırat L.

  Normal olandan 10 adet sipariş vermiştim elime ulaştı çok güzel bir ürün olduğu için 10 adet daha sipariş verdim. İyi ki almışım tavsiye ediyorum.

 3. Kemal Ş.

  Denemek amaçlı 5 adet sipariş verdim hızlı bir şekilde ürünler elime ulaştı ve ürün kalitesinden memnun kaldım. Bir sonra ki siparişimde 20 adet daha sipariş edeceğim. İyi çalışmalara.

 4. Murat C.

  Etrafı overloklu, kaliteli hissi veren güzel bir kumaş. Güvenle kullanabileceğiniz güzel bir kovan örtüsü.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir