İndirim!

Kovan Çadırı – Kovan Brandası

15,90 TL

Kovan çadırı, kaliteli malzemeden üretilmiş olup su geçirmez. Yağmur ve kara karşı kovanlarınızı korur. Güneş ışınlarına karşı kovanlarınızı korur. Kovanın ömrünü uzatır.

(5 müşteri yorumu)

Açıklama

Kovan çadırı, kovanlarınızı ve arılarınızı her türlü dış etkenden korumak için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Kovan koruma çadırının kenar taraflarında arıcıların kullanım tercihlerine göre ip ya da lastik bağlamak için özel delikler mevcuttur. Kovan brandası, kovanlarınıza tam uyumlu olup kolay bir şekilde takılmaktadır.

Çadırımız 150gr/m2 kalınlığında olup kesinlikle 120gr/m2 şeklindeki ince çadırlardan gönderilmemektedir. 

Yağmur ve kar olmak üzere bütün dış tahriplere karşı kovanı korur ve ömrünü uzatır. Güneş ışınlarına karşı kovanlarınızı korumaya alır.

Kovan çadırı, kaliteli malzemeden üretilmiş olup su geçirmez.

Arı yetiştiricileri, kaliteli ve doğal bal üretiminde iklim koşullarının avantaj ve dezavantajlarını bilmektedir. Özellikle sonbahar ve kış ayları, gerek hava sıcaklığı olarak gerek nem olarak gerekse yağış oranı olarak arıcılar için tehlike çanlarının çaldığı dönemlerdir. Bu dönemlerde kovan içi nem oranını ve sıcaklığını belirli oranlarda tutmak ve kovana yağmur suyu ya da kar suyu girmesini önleme zorunluluğu doğar. İşte kovan çadırı tam da bu aşamada devreye girer.

Kovan Çadırı Ne İşe Yarar?

 • Kovan brandası, kovanınızı ve arılarınızı dışarıdan gelebilecek her türlü etken ve tehlikeye karşı korumaktadır.
 • Kovan naylonu olarak da bilinen bu koruyucu ekipman kovan içi sıcaklığını ve nemini korur. Su geçirmez kaliteli yapısı ile kovanlara su girmesini engeller.
 • Kaliteli kalın branda malzemesi sayesinde ise güneş ışığının arı ve kovanlara zararları engel olunur.
 • Kovanlarınızı nem, yağmur ve kardan koruyacağı için kovanların kullanım ömrünü de uzatmaktadır.

Kovan Çadır Örtüsü Ölçüleri

Arı Çarşısı güvencesi ile alacağınız kovan çadır brandasını 10 çerçeveli tüm kovanlara güvenle takabilirsiniz. Kovan çadırlarımız 10 çerçeveli tüm kovanlarla uyumludur.

Renkler stok durumuna göre değişmektedir. Tüm renkler aynı kalitededir.

Kovan içi nem dengesini korumak amacıyla kendi üretimimiz olan kovan örtü bezi ürünlerimizi de incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

Kovan Çadırı – Kovan Brandası için 5 müşteri yorumu

 1. Bilal e.

  Aşırı kaliteli ve kalın bir dokusu var. Düşünmeden alın pişman olmazsınız.

 2. Murat Y.

  Güzel ve kullanışlı bir çadır. Hem kalın ve sağlam, hem de yanında ip ve lastik bağlama delikleri mevcut. Çok işimi gördü. Teşekkürler.

 3. Emrah R.

  Kovanlarımı yağmurdan ve doludan korumak için aldım. Ertesi gün elime ulaştı. Hızlı kargo kaliteli ürün. Emeği geçenlere teşekkürler.

 4. Nevzat Durman

  70 adet lazım iken 1 adet aldım denemek ve görmek amacıyla. Geldi ve çok kaliteli olduğunu gördüm kalan siparişimi yapacaktım ama fiyat artmış 😔

 5. Tuğrul T.

  Direk elinize aldığınızda kalitesini ve kalınlığını hissettiren bir çadır. Güvenle kullanabilirsiniz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir