20 adet ve üzeri alımda %10 indirim.

Kovan Numarası

9,25 TL

Kovan numarası, kovanlarınızı numaralayarak kolayca takip etmenizi sağlar. Dayanıklı yapısı sayesinde iklim koşullarından etkilenmez, uzun yıllar kullanılabilir.

Kovan Numarası, kovanlarınızı kolaylıkla numaralandırmanız için özel olarak tasarlanmıştır. Oldukça dayanıklı plastik yapısı ile uzun yıllar deforme olmadan kullanabilmenizi sağlar.

Zorlu hava şartlarına karşı da dayanıklı olduğu için kar ve yağmur gibi iklim şartlarından etkilenmez. Uzun yıllar ilk günkü kalitesi ile kovanların üzerinde kalabilmektedir.

Kovan Numarası Özellikleri

  • 1.sınıf kaliteli kalın plastik malzemeden üretilmiştir.
  • Kovanların üzerine kolaylıkla monte edilebilmektedir.
  • Tüm kovan tipleri ile uyumludur.
  • Kovanların istenilen şekilde numaralanarak sıralanmasını sağlar.
  • Ürün içerisinde 0’dan başlayarak 9’a kadar olan tüm rakamlar yer almaktadır.

Arı Kovanı Numara Verme Aparatı Ne İşe Yarar?

Arı kovanı numarası sayesinde kovanlarınızı istediğiniz gibi numaralandırabilirsiniz. Bu sayede kovanların takibinin yapılacağı sırada kovanları karıştırmadan sıralandırabilirsiniz.

Arılara vitamin veya ek takviye verildiği dönemlerde yem verilen arıların diğerlerinden ayırt edilmesi için de arıcılar genellikle kovan numaratör ürününü tercih etmektedir.

Kovanlar ile ilgili yeni kayıtların oluşturulacağı dönemde de sağlıklı takip işlemi yapabilmek için numaraları kovanlara monte edebilirsiniz.

Plastik kovan sayısı özellikle bal hasadının yapıldığı dönemlerde kovanların birbiri ile karıştırılmasının önüne geçmek için oldukça yardımcı olabilmektedir.

Plastik Kovan Numarası Kullanımı

Peteklere kolaylıkla monte edilebilmesi için kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir. Ayrıca ürünümüz kovanlara takılacağı sırada herhangi bir şekilde kovanlara da zarar vermemektedir. Arıları rahatsız etmeyecek şekilde kovanlara dilediğiniz gibi numaraları takabilirsiniz.

Eğer çift basamaklı bir sayı elde etmek istiyorsanız şablon üzerindeki iki adet rakamı yan yana birleştirerek daha fazla sayıdaki kovanların takibini de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Arı kovanlarına numara takarak kovalarınızı düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz. Ayrıca arıcıların bal hasadı veya arı transferi işlemleri sırasında işlerini de büyük ölçüde kolaylaştırabilmektedir.

Kovanların dış tarafında görebileceğiniz şekilde numaraları kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Özellikle fazla sayıda kovana sahip olan arıcılar için hem zamandan hem de sürekli olarak kovan takibi yapma işlemlerinden tasarruf sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Kovan Kazıma Demiri

Kovan numaralandırma aparatı, kaliteli ve dayanıklı yapısının yanı sıra üzerindeki boyaları kesinlikle zorlu hava şatlarında bile kalkmamaktadır. Uzun yıllar boyu dilediğiniz gibi takıp çıkartarak kovan takibi için sayı şablonunu dilediğiniz gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ürünümüzü tercih ederek kovanlar arasında yaşanacak kargaşanın önüne geçebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kovan Numarası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir