50 adet ve üzeri alımda %10 indirim.

Hareketli Arı Girişi (Plastik)

5,75 TL

Hareketli Arı Girişi, 3 fonksiyona sahip, arı giriş çıkışını çok kolay şekilde kontrol etmeye yarayan basit ve kullanışlı bir aparattır.

(1 müşteri değerlendirmesi)

Hareketli arı girişi, kovana giriş çıkışları kolaylıkla kontrol etmenizi sağlayacaktır.

3 farklı tarafa sahip olan bu plastik aparat, basit ama çok kullanışlı bir üründür. Küçük delikli kısmını çevirdiğinizde kovanı havalandırabilirsiniz. Düz çizgi şeklinde kısım sadece bal arılarının yani işçi arıların sığacağı büyüklükte olduğu için bal arılarının giriş çıkışına izin verirsiniz. Büyük delikli kısımda ise komple arı giriş çıkışını serbest bırakarak bal sezonunda bal verimini artırmaya yönelik arılarınızın hızlı giriş çıkış yapmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Ortasındaki çivi kısmından kovan çıkışına sabitleyebilir ve küçük tutamacıyla çivinin etrafında çevirerek istediğiniz fonksiyonu kullanabilirsiniz.

1.Sınıf kaliteli plastikten üretilmiş olup balda kalıntı yapmaz, dayanıklı ve sağlam bir üründür. Uzun yıllar kullanılabilir.

Kilitli arı girişi olarak yuvarlak arı girişi ürünü de sıklıkla değerli arıcılarımız tarafından tercih edilmektedir.

Hareketli Arı Girişi (Plastik) için 1 değerlendirme

  1. Yusuf L.

    Kullanımı çok kolay, çok basit bir ürün ama arı girişlerini düzenlemek için çok işe yarıyor. Mutlaka alın kullanın tavsiye ederim.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir