Askılı Kovan Kilidi (Paslanmaz)

45,29 TL

Askılı kovan kilidi, paslanmaz yapısı ile arıcıların sıklıkla tercih ettiği bir kovan kilidi türüdür. Kovanların nakilleri sırasında zarar görmemesi için mutlaka kullanılması önerilir.

Askılı kovan kilidi, kovan kapağını sabitlemeye yarayan ve kovanların taşınmasını kolaylaştırmak için özel olarak dizayn edilmiş oldukça işlevsel bir üründür. Askılı tasarımı sayesinde kovanlarınızın transfer işlemini gerçekleştirirken size kolaylık sağlar. Kulplu kovan kilidi olarak da adlandırılan bu kilit, nakil sırasında arı yetiştiricilerine sağladığı avantajlar nedeniyle kovan kilidi çeşitleri arasında oldukça rağbet gören bir parçadır.

Askılı kovan kilidi kovanlara monte edilmesi oldukça kolaydır. Pratik ve hızlı montaj avantajına sahip bu ürün arı yetiştiricilerinin zamandan kazanmalarını sağlar. Kulplu kovan kilidi, dayanıklı ve özel bir metalden üretilmiştir. Bu metal yapısının sağladığı avantaj ile yağışlı havalara ve yüksek nem oranlarına direnç gösterir, paslanmaz, pas tutmaz.

Gezgin arıcılık yapan yetiştiriciler için çok işlevsel bir araç gereçtir. Arı nakil işlemleri esnasında kovan kapaklarını kilitleyerek kovan güvenliğini sağladığı gibi transfer işlemi esnasında da arı yetiştiricisine kolaylık sunar.

Askılı Kovan Kilidi Nasıl Takılır?

Askılı kovan kilidini kovanlarınıza monte etmek çok basit ve pratiktir. Kovan kilidi üzerinde arı yetiştiricilerinin montaj işlemini kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf etmeleri için hazırlanan vida deliklerinden kilidi kovana monte etmeniz yeterlidir. Kulpun üst kısmında bulunan aparatı aşağı kısımdaki kancaya takmanız ve aparatı kapatmanız halinde kovanınızı güvenli bir şekilde kilitlemiş olursunuz.

Askılı Kovan Kilidi Ne İşe Yarar?

  • Askılı kovan kilidi ile arı kovanlarını bir yerden başka bir yere kolaylıkla götürebilirsiniz.
  • Emniyetli bir şekilde kovanların transfer edilebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Paslanmaz yapısı ile uzun yıllar boyunca kovanlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Askılı Kovan Kilidi Özellikleri

  • Paslanmaz metalden üretilmiştir.
  • Kırılmaz, bükülmez, dayanıklı bir üründür.
  • Uzun yıllar kullanıma uygundur.
  • Kilit sistemi sayesinde kovanlarınızı güvence altına alırsınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Askılı Kovan Kilidi (Paslanmaz)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir