Arıcı Pantolonu (Arıcı Şalvarı)

99,00 TL

Arıcı pantolonu sayesinde arı sokmalarından korunabilir, arıcılık faaliyetlerinde güvenle çalışabilirsiniz.

(1 müşteri değerlendirmesi)

Arıcı Pantolonu, her türlü arı saldırısına karşı yüksek koruma sunmaktadır. Çalışırken rahatlıkla hareket edebilmeniz için hafif ve rahat formda tasarlanmıştır. Arı yetiştiriciliği faaliyetleri içerisinde bir arıcının olmazsa olmaz arıcı giyim ürünlerinden olan pantolon, arı sokmalarına karşı koruyucudur.

Arıcı Pantolonu Özellikleri

  • Salaş ve bol kalıbı ile arıcıların çalışırken rahatlıkla hareket edebilmesini sağlar.
  • Polyester ve 1. sınıf kaliteli pamuktan üretilen kumaşı uzun süreli kullanım sunar.
  • Tekrar yıkanarak kullanılabilme özelliğine sahiptir.
  • Çift katmanlı kumaş yapısı sayesinde arılara karşı etkin bir koruma sunmaktadır.
  • Paça kısmındaki lastikli yapısı sayesinde arı saldırılarına karşı koruyucu özelliğe sahiptir.
  • Çift cepli yapısı sayesinde eşyalarınızı cebinize koyarak taşıyabilirsiniz.

Arıcı Şalvarı Kullanmanın Avantajları

Arıcı şalvarı olarak da bilinen ürünümüz polyester ve pamuk kumaşlarının üst üste özel olarak işlenmesi ile üretilmiştir.

Bu sayede olası bir arı saldırısında arı iğnelerinin pantolon kumaşından içeri geçmesinin önüne geçilebilmektedir. Korunaklı arıcı ekipmanları içerisinden tercih edebileceğiniz ürünümüz çalışırken üzerinizde ağırlık yapmayacak kadar da hafif yapıya sahiptir.

Arıcılık işi ile ilgileniyorsanız normal pantolonları çalışırken kullanmanız arı saldırılarına karşı sizleri yeterli düzeyde korumaz. Arıcılık faaliyetleri ile ilgilenen herkesin mutlaka olması gereken ürünleri içerisinde arıcı pantolonu yer almalıdır.

Hem bel hem de bilek kısmında bulunan lastikli yapısı sayesinde arılar kesinlikle pantolondan içeri girmezler. Kendinizi güvende hissederek çalışabilmeniz için özel olarak tasarlanan ürünümüz aynı zamanda hafif ve rahat yapısı ile de oldukça kullanışlıdır.

Kaliteli kumaş yapısı sayesinde düzenli olarak elde veya makinede yıkayarak tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Şalvar modeli olduğu için giyip çıkartması da oldukça pratiktir.

Arıcıların belden aşağı kısmını korumak için özel olarak geliştirilen arıcı kıyafetleri ile kendi sağlığınızı da güvence altına alarak sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Arıcılık Seti

Özellikle kovan transferi ve bal hasadı döneminde arıların iğnelerine karşı kendinizi korumak için arıcılar için özel olarak geliştirilen kıyafetlerin kullanılması gerekmektedir. Diğer tüm arıcı elbiseleri ürünlerimizi de tercih edebilirsiniz.

Arıcılık kıyafetlerinden olan arıcı pantolonu, maske, tulum ve benzer ihtiyaçlarınız için sitemizden yararlanabilirsiniz.

Arıcı Pantolonu (Arıcı Şalvarı) için 1 değerlendirme

  1. Serkan Z.

    Kaliteli ve kalın bir yapısı var. Aynı zamanda ürün içeriğinde bahsedildiği gibi bol kesim ve hafif.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir