10 adet ve üzeri alımda %5 indirim.

Arı Birleştirme Parfümü

40,50 TL

Arı birleştirme parfümü, zayıf kolonileri birleştirmek amacıyla kullanılan arı birleştirme işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak pratik bir üründür.

(1 müşteri değerlendirmesi)

Arı Birleştirme Parfümü, zayıf arı kolonilerini birleştirmek için kullanılmaktadır. Profesyonel arı yetiştiriciliği ile ilgilenen kişiler için büyük ölçüde işleri kolaylaştıran ürün olarak ön plana çıkmaktadır.

İki koloninin birleştirilmesi için tercih edebileceğiniz ürünümüz aynı zamanda zayıf oğulları da birleştirerek daha güçlü koloniler oluşturmak için en etkili ürünlerden biridir. Ürün sayesinde birleştirilen koloniler ile daha fazla ve daha kaliteli bal üretimi yapılabilmektedir. Seri üretim yapabilmek ve daha güçlü arı kolonisi oluşturmak için ürünün ihtiyaç duyulduğu dönemlerde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Arı Birleştirici Koku Özellikleri

  • Ürün sprey şeklinde tasarlanmıştır.
  • Arı birleştirme kokusu boyut olarak 100 cc’dir.
  • İçerisinde herhangi bir alkol veya arı sağlığını tehdit edecek kimyasal bir madde bulunmamaktadır.

Arı Birleştirme Parfümü Nasıl Kullanılır?

Arıcılar için en zorlu işlemlerden biri olan arı birleştirme işlemi için ürünümüzü tercih ederek işinizi kısa sürede halledebilirsiniz.

Arıların bulunduğu çerçevelerin arasına sadece spreyi 3 veya 4 kez sıkmanız yeterli olacaktır. Spreyi sıktıktan yaklaşık olarak 2 dakika sonra birleştirme işlemini yapabilirsiniz.

Birleştirmeyi yaparken özellikle akşam çok geç saatleri tercih edebilirsiniz. Tarlacı arıların dışarıda dolaşmadığı ve ısının da 12 derecenin altında olduğu zamana dilimi birleştirme yapabilmeniz için en uygun dönemdir.

Arıların tümünün kovanda olmasına dikkat etmelisiniz. Birleştirme işlemini yapmadan en az bir gün önce arılara besin olarak şurup verilmesi de tavsiye edilmektedir.

Arı birleştirme parfümü uygun zaman diliminde ve önerildiği şekilde kullanıldığı takdirde başarılı bir şekilde kolonilerin birleşmesini sağlayabilmektedir.

Arıların doğal bal üretme dönemlerinde bal yapabilmeleri için farklı koloniler ile birleşerek bir araya gelmeleri gerekmektedir. Ürünümüz bunu sağlamak ve arıları birleştirmek için özel olarak formüle edilmiştir. Ürün içerisinde kovanda bulunan arılara kesinlikle yan etki meydana getirecek bir kimyasal madde veya alkol bulunmamaktadır.

Arı Birleştirici Parfüm Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ürünü kullanmadan önce mutlaka çalkalamalısınız.
  • Spreyi önerildiği oranda sıkmanız tavsiye edilmektedir.
  • Arıların tamamının kovan içlerinde olduğu dönemlerde kullanılması büyük önem taşımaktadır.
  • Dilerseniz ürüne ek olarak oğul yakalama esansı ürünümüzü de inceleyerek tercih edebilirsiniz.

Arı İlaçları içerisinde bulunan oğul yakalama esansı ürünümüzü de mutlaka incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

Arı Birleştirme Parfümü için 1 değerlendirme

  1. Mustafa T.

    Arılar bu parfümü çok seviyor. Arı birleştirmek hem çok kolay oldu hem de çok pratik. Her arıcıda bulunması gereken iş kolaylaştırıcı ürünlerden.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir