5 adet ve üzeri alımda %10 indirim.

Oğul Çekme Mendili

75,00 TL

Oğul çekme mendili ile kovandan çıkan oğullarınızı kolaylıkla geri getirebilirsiniz, Her kutuda 10 adet mendil bulunmaktadır.

(3 müşteri değerlendirmesi)

Oğul çekme mendili, kovandan çıkan oğul arıları geri getirmek ya da en başta kovandan kaçmalarını engellemek için kullanılan yöntemler arasındadır.

Oğul çekme mevsimi geldiği zamanlarda oğul yakalamak, arı yetiştiriciliğinin bir diğer hassas ve olmazsa olmaz noktalarındandır.

Oğul Çekme Nedir? Oğul Çekme Nasıl Yapılır?

Oğul Çekme Mendili sayesinde kovandan çıkan oğul arıları kolaylıkla kovana geri getirebilirsiniz. Bir kutu içerisinde 10 adet mendil bulunmaktadır. Arı yetiştiricileri için çok büyük kolaylık sunan ürün sayesinde artık arı oğul yakalama yöntemleri için sizler de profesyonel bir ürün tercih edebilirsiniz.

Oğul Çekme Mendili Özellikleri

 • Ürün kutusu içerisinde tek kullanımlık olacak şekilde 10 adet mendil yer almaktadır.
 • Her bir mendil aynı yüksek kaliteye sahiptir.
 • Mendillerin içerisinde sadece doğal esansiyel yağlar bulunmaktadır.
 • Oğul çekme için özel olarak geliştirilmiştir.

Arı Oğul Mendili Ne İçin Kullanılır?

Kovandan çıkan oğul arıların geri gelmesi ve en önemlisi de kovandan kaçmamaları için oğul yakalama mendili ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Arı yetiştiricilerinin en çok tercih ettiği ürünlerimizden biri olarak ön plana çıkan oğul çekme mendili ürünü her zaman arıcıların işlerini kolaylaştırmaktadır.

Oğul arılar özellikle gelişim dönemlerinde kovanlardan kaçarak çok daha uzak yerlere gidebilmektedir. Bu durum da koloninin azalmasına ve düzenin bozulmasına neden olabilir. Bunun önüne geçmek için hem arıların sağlığını riske atmadan hem de fazla efor sarf etmeden sadece oğul yakalama mendili ürününü tercih edebilirsiniz.

Arı oğul çekme mendili sayesinde her zaman başarılı bir şekilde oğul arıların geri gelmesini ve dışarıya gitmemesini sağlayabilirsiniz. Doğal esansiyel yağlara sahip olduğu için kovan içerisine yerleştirilecek olan mendiller kesinlikle arıların sağlığını riske atmaz. Güvenli bir şekilde ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Arı Oğul Mendil Kullanımı

 • Ürünü kullanmak için mendili paketin içerisinden çıkartmamanız gerekmektedir.
 • Her bir kovan için bir adet mendil kullanmanız yeterli olacaktır.
 • Mendil poşetini 4 noktasından da delerek kovanın içerisine bırakmalısınız.
 • Mendil poşetini bıraktığınız kovanın içerisine daha önceden kabartılarak süzülmüş olan petekli çerçevenin de konulması tavsiye edilmektedir.
 • Ürünü buzdolabında saklamaya özen gösteriniz.

Ayrıca oğul yakalama esansı ürünümüzü de mutlaka incelemenizi ve denemenizi önermekteyiz.

 Oğul Çekme Mendili Fiyatı, sitemize özel fiyatlarla sunulmaktadır.

Oğul Çekme Mendili için 3 değerlendirme

 1. Selim G.

  Çok pratik bir ürün. Kullanım konusunda zaten ürün açıklamasında yazılmış paketini 4 tarafından deliyorsunuz hepsi bu kadar. Tavsiye ederim.

 2. Recep Karaardıç

  Etkisi nekadar sürüyor 1 adet mendilin

 3. Eşref S.

  Çok güzel düşünülmüş, kaliteli olarak paketlenmiş etkili bir ürün.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir