İndirim!

Arıcılık Seti

345,00 TL

Arıcılık Seti içerisinde, arıcılık yaparken ihtiyacınız olan birçok ürünü topladık. Kaliteli ürünler tek bir set içerisinde uygun fiyatlarla.

(1 müşteri yorumu)

Açıklama

Arıcılık seti, siz arıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak oluşturulmuştur. Arıcı seti içerisindeki arıcılık malzemeleri yüksek kalitede olup en uygun fiyatla siz değerli arıcılarımızın satışına sunulmuştur.

Süper Arıcı Seti içerisinde neler var?

 1. Arıcı Maskesi (Baş, boyun ve gövde bölgenizi arı sokmalarından korur. Beyaz renk olmasından dolayı arıların sizi tehlike olarak görmesini engeller.)
 2. Sır Tarağı (Süzme bal üretirken petek üzerindeki sırları almanız yarayan pratik be kullanışlı bir el aleti)
 3. Krom Arıcı Körüğü (Kovasız) (Krom olmasıyla yönüyle paslanmaz özelliktedir ve uzun süre kullanılabilir.)
 4. Arıcı El Demiri (Çekiçli) (Elinizden hiç düşürmeyeceğiniz kovanlarda tadilat ve bakım işlemlerinde çok işinize yarayacak el aleti)
 5. Arıcı Şalvarı (Pantolonu) (Belden aşağı kısmı arı sokmalarından korumaya yardımcı olur. Bol ve rahat kesimdir rahat hareket etmenizi sağlar.)
 6. Yan Rulo Mahmuz (Çerçeveye peteği yapıştırmak ve teli peteğe gömmek amacıyla kullanılan iki yönlü bir el aletidir.)
 7. Ahşap Saplı Arıcı Fırçası (Çift Sıra) (Kovan kontrolü sırasında peteklerdeki arıları çırpmaya yarayan ve arılara zarar vermeyen yumuşak dokulu fırça)
 8. Çerçeve Teli (500 Gr) (Peteklerin çerçevede sabit durması amacıyla kullanılan ve bu amaçla üretilmiş gıda tebliğine uygun, kaliteli çerçeve teli.)
 9. Ana Arı Transfer (Taşıma) Kutusu (Ana arıyı taşımak için kullanabileceğiniz besleme haznesi ve havalandırması olan pratik bir aparat.)
 10. Vinleks Arıcı Eldiveni (Kaliteli vinleks dokusu ile arı sokmalarından sizi koruyacak, yumuşak yapısı ile rahatça hareket etmenizi sağlayacak)
 11. Çerçeve Taşıma Pensesi – Çerçeve Tutacağı (Çerçeveyi tek elle kolay bir şekilde tutabileceğiniz pense mantığında çalışan çerçeve tutacağı.)
 12. Arıcı Bizi (Çerçeveye tel geçirirken delik açmak amaçlı kullanılan ahşap saplı, çok işinize yarayacak basit ama kullanışlı bir el aleti.)

Set içerisinde listedeki ürünlerin her birinden 1 adet mevcuttur. Arıcılığa başlangıç için gerekli olan malzemeleri içerir. Tek tek almak yerine set olarak almanın fiyat olarak daha avantajlıdır. Hepsi birbirinden özel ve kalitelidir. Herhangi bir olumsuzluğa karşı tek tek kontrol edilerek gönderilir.

Arıcılık Seti için 1 müşteri yorumu

 1. Fikret Y.

  Arıcılığa başlangıç için ihtyiaç olabilecek herşey düşünülmüş ve set içerisine koyulmuş. Diğer sitelerdeki arıcı setlerinden farkı körüğün krom ve paslanmaz olması. Çok beğendim

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir