Vinleks Eldiven

95,50 TL

Vinleks eldiven, arıcılar arasında memnuniyet oranı en yüksek eldivenlerden biri olup esnek yapısının yanı sıra dayanıklılığıyla da ön plandadır.

(2 müşteri değerlendirmesi)

Vinleks Eldiven, arıcılık faaliyetleri içerisinde en çok tercih edilen ürünlerimizden biridir. %100 müşteri memnuniyetine sahip olan eldiven esnek ve kaliteli yapısı ile konforlu bir kullanım sunar.

Vinlex eldiven oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için arıcılık faaliyetleri içerisinde uzun süre deforme olmadan ve ellerinizi korumak için kullanabilirsiniz.

Vinlex Nedir?

Suni bir deri türüdür.  Yumuşak yapıdan oluşan dayanıklı bir malzemedir.

Vinleks Eldiven Özellikleri

 • 1. sınıf kaliteli kumaştan üretilmiştir.
 • Arı iğnelerinin geçemeyeceği kalınlığa ve kaliteye sahiptir.
 • Arı sokmalarına karşı %100’e varan oranlarda koruma sunar.
 • Çalışırken elleri rahat hareket ettirebilmek için yumuşak bir yapıya sahiptir.
 • Vinleks deriden üretilmiştir.
 • Yıkanıp tekrar kullanılabilmektedir.

Vinleks Arıcı Eldiveni Kullanmanın Avantajları

Vinleks kumaş özellikle arıcılık faaliyetleri içerisinde en çok tercih edilen kumaşlardan biridir. Oldukça dayanıklı ve kaliteli bir yapıya sahip olmasının yanı sıra arı saldırılarına karşı da kişinin korunmasını sağlar.

Arıcılar tarafından en çok tercih edilen ürün olma özelliğine sahip olan vinleks eldiven, uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Arı iğnelerinden korunmak için özel olarak tasarlanan eldiven aynı zamanda yumuşak bir forma da sahiptir. Bu sayede çalışırken ellerinizi istediğiniz gibi rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz.

İş verimini düşürmeyecek yumuşaklığa sahip olan 1.kalite vinleks eldiveni ile sizler de ellerinizi her türlü arı saldırısına karşı kolaylıkla koruyabilirsiniz. Eldivenin üst kısmında kalan pamuklu ve polyester kumaş karışımı ise lastikli formu ile daha pratik ve işlevsel bir kullanım sunabilmektedir.

Hem kalın hem de çalışmanızı engellemeyecek yumuşaklığa ve esnekliğe sahip bir eldiven arıyorsanız sizler de arıcı vinleks eldiveni ürününü tercih edebilirsiniz.

Dirseğe kadar uzanan üst kumaş yapısı sayesinde sadece elleri değil dirsek kısmına kadar olan kol bölümünü de arı saldırılarına karşı koruyabilmektedir. Diğer arıcı kıyafetleri ile birlikte de uyumlu olarak tasarlanmış olan suni deri eldiven ürününü tercih edebilirsiniz.

Arı sokmalarından kendinizi korumak ve aynı zamanda da rahat çalışmak istiyorsanız bu eldiven tam da sizlere göre.

Konçları da vinleks deri olan süper vinleks arıcı eldiveni çeşidimize de göz atabilirsiniz.

Vinleks Eldiven için 2 değerlendirme

 1. Kasım L.

  Hem çok kaliteli, hem de çok yumuşak şahane bir eldiven. Kesinlikle başka eldiven kullanmam bundan sonra.

 2. anilyildir

  Yumuşak olması çok hoşuma gitti başarılı urun

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir