Çekiçli El Demiri

100,00 TL

Çekiçli El Demiri, hem kazıma işlerinizde, hem de çivi sökme ve çakma gibi işlerinizde en büyük yardımcınız olacak. Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz.

(2 müşteri değerlendirmesi)

Çekiçli el demiri, sahip olduğu birden fazla fonksiyon sayesinde arı yetiştiricilerinin günlük hayattaki basit tamir tadilat işlemlerinde çok işe yarar.

Her arı yetiştiricisinin alet çantasında mutlaka bulunması gereken bu ürün, basit tasarımının yanı sıra oldukça işlevsel bir üründür. Bir ucuyla çivi sökme, kazma, kazıma gibi işlemleri yapabilirken çekiç tarafıyla da çivi çakma ve diğer onarım işlemlerinde yardımcı olur.

Gerek yıpranmış ve eskimiş kovanların tamir edilmesinde, gerekse diğer basit tadilat işlemlerinde bu arıcı el demiri sizin büyük bir eksiğinizi tamamlamış olur.

Arka kısmında bulunan delik sayesinde paslı, eskimiş ve işlevini kaybetmiş çivilerinizi sökebilir, çekiçli tarafı sayesinde ise yenilerini güvenle çakabilirsiniz. Yine arka kısmında bulunan keskin tarafıyla kazma-kazıma işlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Arıcılık el aletleri arasında özel bir yere sahip olan bu aparat, dayanıklı yapısı sayesinde zorlu işlerin altından kalkacaktır. Eğilir, bükülür, kırılır diye hiç korkmadan en zor işlerinizde kullanabilirsiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlamlıkta bir üründür.

Çekiçli Arıcı El Demiri ile Neler Yapılabilir?

 • Örtü tahtalarını kaldırmak
 • Çerçeve çıkartmak
 • Kovanları birbirinden ayırmak
 • Kovanda oluşan artıkları ve pislikleri temizlemek / kazımak
 • Çivi sökme ve çakma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Daha ekonomik bir ürün olan plastik saplı arıcı el demiri ürünümüzü de incelemenizi tavsiye ederiz.

Çekiçli El Demiri için 2 değerlendirme

 1. Raşit Y.

  Arkasında çekiç, altında kazıma, daha ne olsun. Elimden hiç düşmeyecek bu sezon.

 2. Gökhan L.

  Kaliteli ve sağlam bir el demiri. Hem de birden çok fonksiyonu bir arada barındırması çok ince düşünülmüş bir tasarım diyebilirim.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir