Arıcı Bizi

45,00 TL

Arıcı bizi yani Çerçeve ve Çıta Delme Bizi, çerçevelere tel bağlamak için çerçeve üzerinde delik açmayı sağlar.

(1 müşteri değerlendirmesi)

Arıcı Bizi, arıcılık faaliyetleri içerisinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Çerçevelere tel bağlamak için kullanılan el aleti oldukça ergonomik ve işlevsel bir yapıya sahiptir. Çerçeve üzerine delik açmak için özel olarak tasarlanmış olan ürün pratik bir kullanım sunmaktadır. Çerçeve delme bizi olarak da bilinen ürünümüzü en ekonomik fiyata sitemizden alabilirsiniz.

Arıcı Bizi Özellikleri

  • Birinci sınıf kaliteli ahşap saplıdır.
  • Oldukça kaliteli ve dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir.
  • Deforme olmadan yıllarca kullanım için uygundur.
  • Çerçevelere geçirilecek telin gergin olmasını sağlamak için kullanılır.
  • Çerçeveleri pratik bir şekilde delme için kullanılır.

Ahşap Saplı Arıcı Bizi Ne İşe Yarar?

Çerçeve ve Çıta Delme Bizi, çerçevelerin delinmesi işleminin pratik ve hızlı bir şekilde yapılabilmesi arıcılık faaliyetleri sırasında büyük bir öneme sahiptir. Bunun için özel olarak üretilen ahşap saplı çerçeve delme bizi aletini tercih edebilirsiniz. Ele tam oturan yapısı sayesinde seri bir şekilde teli geçirmek için ihtiyacınız olan delikleri açabilmenizi sağlar.

Profesyonel arıcı aletleri içerisinde bulabileceğiniz ürünümüz uzun yıllar boyunca yapısında herhangi bir bozulma olmadan kullanım için uygundur.

Çerçeve Delme Bizi Kullanımı

Küçük arıcılık faaliyetleri içerisinde de gerekli tamir ve onarım işlemleri için de tercih edilmektedir. Çerçevelere tel bağlamak için deliklerin uygun ebatta açılmasını sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir.

Sağlam bir yapıya ve çelik bir uca sahip olduğu için uzun süreli bir kullanım sunar. Sap kısmını sıkıca tutarak çerçevelere delik açılacak bölge üzerine uç kısmını yerleştirmeniz yeterli olacaktır.

Arıcı bizi ürünümüz arıcıların en çok kullandığı sürekli olarak ihtiyaç duyduğu aletler içerisinde gösterilmektedir. Hem az yer kaplayan küçük ve hafif yapısı ile hem de işlevsel kullanımı ile çok yönlü bir alet olarak tercih edilmektedir.

Çerçevelerin üzerine tel geçirilmeden önce istenilen ebatlarda deliklerin açılması gerekmektedir. Ancak bu deliklerin ne çok küçük ne de çerçeveye zarar verecek kadar büyük açılmaması gerekmektedir. Bu yüzden arıcılar için en uygun ebada sahip olan delme aletini kullanarak çerçevelerinizi tel geçirmek için hazır hale getirebilirsiniz.

Çelik ucu kesinlikle yıpranmadığı için uzun yıllar profesyonel bir kullanım sunabilmektedir. Çerçeveye delik açmak ve diğer tel onarım işlemleri için de ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Arıcı Bizi için 1 değerlendirme

  1. Şükrü C.

    Çerçeve delmekte en büyük yardımcım. Benim gibi az kovanı olan arıcılar için ideal.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir