Arıcı El Demiri

94,90 TL

Arıcı el demiri, arıcılıkla uğraşan herkesin mutlaka bulundurması gereken olmazsa olmaz el aletlerinden biridir.

(1 müşteri değerlendirmesi)

Arıcı El Demiri, profesyonel veya amatör olarak arıcılık ile ilgilenen herkesin mutlaka yanında bulundurması gereken el aletlerinden biridir. Kovan temizliği ile ilgili arıcıların en büyük yardımcılarından biri olan arıcı el demirleridir.

Kovan bakımı ve onarım işlemleri için de kullanıldığı için çok yönlü ve işlevsel bir kullanıma sahiptir.

Arıcı El Demiri Özellikleri

  • Ürünün tutma kısmı kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir.
  • Alet kısmı ise 1. sınıf ve dayanıklı demirden oluşmaktadır.
  • Ele tam oturacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Kazıma işlemleri için yeterli bir işleve sahiptir.
  • Oldukça dayanıklı ve kaliteli yapısı sayesinde uzun süre deforme olmadan kullanılabilmektedir.
  • Çift yönlü kazıma özelliğine sahiptir.
  • Çivi sökme deliği vardır.

Plastik Saplı Arıcı El Demiri Ne İçin Kullanılır?

Arıcı El demirleri, genellikle arıcılık faaliyetleri içerisinde pek çok onarım ve bakım işlemleri için kullanılabilmektedir. Ucunun sivri olması nedeniyle özellikle kovanların aralarını ve çerçevelerde biriken kalıntıları temizlemek için tercih edebileceğiniz en pratik ürünlerden biridir.

Sürekli olarak yanınızda bulundurabileceğiniz arıcılık el demiri her alanda işinize yarayacaktır. Çift taraflı ve her iki tarafı da farklı tasarıma sahip olan ürün sayesinde köşelerde biriken kalıntıların temizliği için ekstra bir efor sarf etmenize gerek kalmayacaktır.

Arıcı el demiri ürünümüzün metal kısmı demirden üretildiği için kesinlikle paslanma yapmaz. Dört mevsim de kovanların ve çerçevelerin temizliğinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Çivi sökme deliği de bulunan arıcılık el aleti ürünümüz sayesinde çerçevelerin üzerinde bulunan ve istemediğiniz çivileri de kolaylıkla sökebilirsiniz.

Arıcıların çantasında mutlaka olması gereken ürünlerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle küçük kazıma bölümü ile kovan temizliği için profesyonel bir çözüm sunmaktadır. Çıtaların kenarlarının ve yüzeylerinin daha pratik bir şekilde temizlenmesini de sağlayabilirsiniz.

Arıcılık ile ilgilenen herkesin sahip olması gereken ürünümüz uzun süreli kullanıldığı için aynı zamanda bütçe dostudur. Kovanların içerisinde biriken ve artık kalıntı haline dönüşen sır ve propolis kalıntılarını temizlemek için delici aletleri kullanmak zorunda kalmazsınız.

İlginizi Çekebilir: Plastik Tel Makarası

Sadece arıcılara özel olarak tasarlandığı için kovanlara ve çerçevelere kesinlikle zarar vermeden temizlik yapabilmenizi sağlar.

Arıcı El Demiri için 1 değerlendirme

  1. Hikmet Ş.

    Kaliteli sağlam bir yapısı var. Standart özellikle bir el demiri diyebiliriz.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir