İndirim!

İlaçlama Körüğü (Krom)

95,00 TL

İlaçlama körüğü, ucundaki emzik sayesinde daha dar alanlarda daha çok duman vermek için tasarlanmıştır. Kromdan üretilmiş olup diğer galvanizli körüklere göre daha uzun ömürlüdür.

(1 müşteri yorumu)

Açıklama

İlaçlama körüğü, körük ile yapılacak ilaçlamalarda alternatifsiz çözümdür. Diğer körüklerden farklı olarak ucunda emzik vardır. Bu uç, kovan uçuş deliğine uygun olarak monte edilmiştir. Ucu istenildiği takdirde çıkarılabilir.

Emzikli körükler yalnızca ilaçlama amaçlı olarak kullanılmazlar. Kovanda çalışmadan önce uçma deliğinden verilecek dumanın kovan içine iletilmesinde emzikli körükler, ideal bir tasarımdır.

Dumanın emzikten yatay olarak çıkmasını sağladıkları için kovan kapağını kaldırıp çerçevelerin üzerinde duman püskürtürken, geniş alana yayılan duman çıkarttıklarından arılarınızın kolayca sakinleşmesini sağlayacaktır.

Krom malzemeden üretildiği için emsallerine göre biraz pahalı da olsa galvaniz körüklere göre çok daha uzun ömürlüdür.

İçeriğinde yakıt olarak ağaç çürüğü, talaş ve tezek kullanılabilir. Oluklu mukavva gibi işlem görmüş kağıt ve kartonlar içerisinde kimyasal barındırabileceğinden ve balda kalıntı bırakma ihtimali olduğundan dolayı çok tavsiye edilmezler.

İlaçlama Körüğü (Krom) için 1 müşteri yorumu

  1. Sezer O.

    Paslanmaz kromdan üretilmiş, gayet kaliteli duran şık bir körük. Tavsiye ederim.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir