Çerçeve Zımbası Makinesi

475,00 TL

 

Çerçeve zımbası makinesi, arı çıtalarını zımbalamak amacıyla kullanılan pratik bir alettir.

(1 müşteri değerlendirmesi)

Çerçeve Zımbası Makinesi, çerçevelerin birbirine tutturulması, monte edilmesi ve bal paketlenmesi konularında kullanılır. İçerisinde çıta zımba teli kullanılır.

Oldukça sağlam ve pratik bir kullanıma sahip olduğu için uzun süre kullanım avantajı sunmaktadır.

Çerçeve Zımbası Makinesi Özellikleri

  • Oldukça kaliteli ve çok yönlü kullanımı olan pratik bir zımba makinesidir.
  • Tamir işlemleri için de kullanımı uygundur.
  • Çerçeve üretiminde parçaları sabitlemek için de kullanılabilmektedir.
  • Tel ve çerçeve dışında poşet, bez veya kağıt gibi diğer yapıdaki materyallerin de sabitlenmesi için rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Arı Çıtası Zımbalama Aleti Ne İçin Kullanılır?

Arıcılıkta oldukça önemli bir yere sahip olan çerçeve zımbası ürünümüz kaliteli ve sağlam yapısı ile dikkat çekmektedir. Her türlü çerçeve, çıta ve tel sabitleme işlemi için kullanabileceğiniz çerçeve birleştirme zımbası deforme olmuş olan çerçevelerin tamir edilmesinde de tercih edebilirsiniz.

Arıların her zaman daha güvenli kovanlarda ve çerçevelerde bal üretebilmeleri için düzenli olarak kovanların tamir edilmesi gerekmektedir. Ayrıca arıların sağlıklı bir şekilde çalışabilmeleri için çerçevelerin aralıksız olarak birbirine tutturulmuş olması da büyük bir önem taşımaktadır.

Çıta zımba makinesi ise tüm bu işlemlerin yapılabilmesi için arıcıların kullandığı ve arılar için de en sağlıklı ürünlerden biridir. Güçlü ve oldukça kaliteli yapısı ile bozulmadan ve takılmadan uzun süre kullanabilirsiniz.

Arıcılık için kullanılan çerçevelerin birbiri ile tutturulması için kullanılacak olan telin tam olarak geçmesi oldukça önemlidir. Bunun için gevşek olmayacak ve tam oturacak şekilde kullanabileceğiniz bir zımba makinesine ihtiyacınız olacaktır.

Çerçeve zımba makinesi sadece çerçevelere tel zımbalamak için değil pek çok tamirat ve onarım işlemlerinizde de kullanım için uygundur.

Kağıtları, poşetleri, ince bezleri veya buna benzer yapıdaki tüm materyalleri kolaylıkla dilediğiniz yere sabitleyerek onarım işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Çıta Zımba Teli

Zımba makinesi özellikle kovan bakımını yaptığınız dönemde sizler için büyük kolaylık sunacak el aletlerinden biridir. Dayanıklı ve paslanmaz özelliği ile dilediğiniz kadar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Çerçeve Zımbası Makinesi için 1 değerlendirme

  1. Ömer Faruk T.

    Çok sağlam çok kaliteli bir ürün. Tek basışta sonuna kadar teli geçiriyor. Tavsiye ederim.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir