İndirim!

Kovan Çerçeve Çıtası (100’lü) – Özel Üretim

375,00 TL

(13 müşteri yorumu)

Açıklama

47,5 x 23,5 ölçülerine sahip olan kovan çıtası, bu işin en ideal ağaç tercihi olan sarı çamın fırınlanması ile imal edilmiştir. Peteğin arı çıtasına kolaylıkla girmesi için yan çıtalarda iki adet özel yuva mevcuttur. Arı çerçevesini meydana getiren dört adet çıta tamamen organiktir. Birinci sınıf kalite doğal keresteden imal edilen çıtaların her biri özenle silinerek temizlenmiş ve tamamen pürüzsüz olması için gerekli işlemlerden geçmiştir.

Kovan Çıtası Yapımı Nasıldır?

Kovan çıtası imalatı oldukça kolaydır. Arı Çarşısı güvencesi ile demonte olarak elinize ulaşan petek çıtasını geçme yerlerinden birleştirip kovan çakma makinesinden yardım alarak kolayca monte edebilir ve güvenle kovanınıza yerleştirebilirsiniz.

Tamamen doğal keresteden imal edilen arı kovanı çıtası, organik yapısı itibariyle petek ve ballarınızda tat ya da koku değişikliğine neden olmaz.

Arı Çerçevesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bilindiği üzere bal çerçevesi arıcılık için en önemli materyallerden biridir. Mevcut çerçeveler sezon öncesi mutlaka titizlikle kontrol edilmeli ve risk teşkil edecek düzeyde zarar görmüş çerçeveler yenileriyle değiştirilmelidir.

Özellikle kuluçka sürecinde kullanılan çıtalarda, peteklerde zamanla küçülme görülür. Bu da yavrulan küçük olmasına yol açar ayrıca bu kovan çerçeveleri zamanla çürüme yaşayacağından balın özellikle tadı ve kokusunda hoşa gitmeyecek gelişmelere sebep olur.

Satılık kovan çıtası ürünleri arasında uygun arı çıtası fiyatları ile Arı Çarşısı’nı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Çıtalarımızın ana malzemesi tamamıyla doğal kerestedir. Pratik kullanıma sahip arı çıtası, firesiz ve tertemiz yapıdadır. %3’ten fazla fire vermesi halinde ücret iadesi veriyoruz.

Müşteri memnuniyeti yüksek olan arı çıtaları, alanların bir daha vazgeçemediği ürünlerimiz arasındadır. Çıtaların her birinin üzerinde birbirine kolayca geçirip monte edebilmeniz için geçiş yerleri mevcuttur.

Çıtaları kovan çakma makinesi yardımıyla pratik bir şekilde monte edebilirsiniz. Bir pakette 100 çerçevelik çıta yer alır, hepsi fırınlanıp kurutulmuştur. Stoklarda sınırlı olan özel kesim petek çıtası siparişi vermek için acele edin!

Kovan Çerçeve Çıtası (100’lü) – Özel Üretim için 13 müşteri yorumu

 1. Emrah t.

  3 x 100 adet sipariş verdim. Güzel ve yeni üretimi yapılmış belli ki. Emeği geçenlere teşekkür ederim. En kısa zamanda tekrar sipariş vereceğim.

 2. İsmail C.

  Çarşamba günü sipariş verdim cuma günü elimdeydi. Çok kaliteli çıtalar. Her arıcıya tavsiye ederim.

 3. Feridun K.

  Gayet güzel, tertemiz çerçeve çıtası. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

 4. Hayati Ç.

  Çarşamba günü 500 adet çerçeve siparişi vermiştim cumartesi günü kargoya verildi. Bugün pazartesi günü teslim aldım .İşin doğrusu Ben bu kadar kaliteli çerçeve olacağını beklemiyordum. Size verdiğim para anamın ak sütü gibi helal hoş olsun kaliteli ve güzel işçilik çıkarmışsınız emeği geçen herkese teşekkür ederim. Tanıdıklarıma Tavsiye edeceğim.

 5. Nizamettin Z.

  24 cm x 47,5 cm taban 42 ölçülerde yokmu

 6. Ruşen

  Çakılmış çıtanız varmı fiyatı nedir

 7. Levent H.

  Sevgili Arıcı Çarşısı yetkilileri. Çıtalar elime sağ salim ulaştı. Gayet güzel paketlenmiş olarak. Hem kuru hem tertemiz çıtalar. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 8. Yakup E.

  Kesinlikle süper kaliteli çıta. Çok yer gezdim piyasada bu kalitede çıta bulamadım. Almak isteyen arıcı arkadaşlara tavsiyemdir hiç düşünmeden alın pişman olmazsınız.

 9. Yalçın

  Kesinlikle tavsiye ediyorum. Tepe çıtası kanallı ve gayet iyi kesim.. Silinmiş ve her biri ayrı ayrı işlem görmüş gibi görünüyor. Daha önce başka sitelerden daha pahalıya aldığım ürünlere yüz basar..

 10. Ahmet Zeyrek

  Çıtalar için teşekkür ederim elinize emegineze sağlık temiz kesim standart ölçüler gerçekten güzeller teşekkür ediyorum

 11. Yeliz KARAKOÇ

  Iki günde geldi sabahtan kargoya verilmiş hızlıca elime ulaştı.Bu çıtaları görünce daha önce aldığım çıtalara,verdiğim paralara acıdım seneye sezon başında 300 adet isteyecek kalite bozulmaz inşallah diğer ihtiyaclarimi da artık bu siteden sipariş vereceğim. Yüzünü bile görmeden alış veriş yaparken halen düzgün esnafların olduğunu görmek çok güzel hediye niz için ve sorunsuz alış veriş için de çok TEŞEKKÜR EDERİM. Hayırlı işler

 12. Nevzat Durman

  Ürün yeni elime geçti. Yorumları okuyup almaya karar verdim ama yinede ihtiyacımın çok altında olan 200 adet sipariş verdim. Açıkcası bu kadar kaliteli geleceğini tahmin etmemiştim. Gönül rahatlığı ile sizde alabilirsiniz. Kargo 1 gün sonrasında elime ulaştı, hızda güzel yani. Bir tek ağırlığından dolayı kargocunun yüz ifadesi sitemkardı 🙂
  Teşekkürler. İlk fırsatta yüklü sipariş vereceğim.
  (Hatta belli sayıda siparişe ekstra indirimlerde yaparsanız sevinirim.)

 13. Ceyhun DİKYOL

  Piyasadaki diğer ürünlere göre gayet güzel. Fiyatıda uygun.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir