Kovan Bağlama Halatı – Spanzet

95,00 TL

Kovan bağlama halatı ile kovanlarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. 

(6 müşteri değerlendirmesi)

Kovan Bağlama Halatı, kovanların daha güvenli ve kolaylıkla bağlanabilmesini sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir. Kovanlarınızı herhangi bir şekilde zarar görmeden kolaylıkla taşıyabilmek için sizler de kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen kovan taşıma kemeri ürününü tercih edebilirsiniz.

Kovanları dış kısmından kolaylıkla saracak şekilde bağlamak için kullanabileceğiniz kovan bağlama halatı uzun yıllar kalitesinden ödün vermeden kullanılabilmektedir.

Kovan Bağlama Halatı Özellikleri

 • Özel kumaş ve halat dokusu ile uzun süreli bir kullanım sunmaktadır.
 • Dayanıklı olduğu için kovanların taşınması sırasında herhangi bir aksaklık olmasının önüne geçer.
 • Cırcırlı yapıya sahiptir.
 • Halat ile kovan arasında boşluk bırakmadan güvenli bir şekilde taşınabilmesini sağlar.
 • Kovanların katı ile birlikte transfer edilmesini sağlar.
 • Arıları da kovanları ile birlikte sarsmadan güvenle taşıyabilme avantajı sunmaktadır.

Kovan Taşıma Halatı Avantajları

 • Spanzet sayesinde; arılar ile birlikte kovanların da güvenli bir şekilde istenilen yere nakledilmesine imkan tanır.
 • Halatı diğer ip veya halatlardan farklı olarak özel bir şekilde tasarlanmıştır.
 • Kovanın dış bölmesi ile birlikte sarılması ile arıların da güvenli bir şekilde taşınabilmesini sağlar.
 • Bağlama halatı üzerindeki metal aparat sayesinde kovanları sardıktan sonra gerginliğini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Cırcırlı Kovan Bağlama Halatı Nasıl Kullanılır?

Kovanların arılar ile birlikte farklı bir yere transfer edilmesi arıcılık faaliyetleri içerisinde her zaman en çok problemin yaşandığı dönemlerden biridir. Arı zayiatının önüne geçebilmek ve hem maddi hem de manevi olarak kayıp yaşamamak için kovan taşıma işleminin oldukça hassas bir şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir.

Arıcılık için özel olarak tasarlanmış olan kovan bağlama kemeri sayesinde kovanın en küçük bir sarsıntı bile yaşamadan taşınabilmesi sağlanmaktadır.

Kovanın hareket etmesine imkan tanınmadığı için arılar da sinirlenmeden ve nakil olduklarını hissetmeden sakince durabileceklerdir.

Kaliteli malzemeden üretilen kovan bağlama halatı üzerinde bulunan metal aparat ise halatın gerginliğini ayarlamanız için özel olarak geliştirilmiştir.

Kovan nakli sırasında maksimum güvenlik önlemleri alabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanan kovan kuşağı ile artık kovanları istediğiniz yere daha güvenli ve kısa sürede taşıyabilirsiniz.

Kovan Bağlama Halatı – Spanzet için 6 değerlendirme

 1. Enes R.

  Hangi kargoyu kullaniyosunuz

  • Arıcı_Çarşısı

   Yurtiçi kargo ile gönderim yapıyoruz.

 2. Şaban Z.

  50 adet sipariş verdim. Hepsi de aynı kalitede ve gayet temizler. Paketleme ve kargo hızınıza da diyecek söz bulamıyorum. İyi ki sizden almışım.

 3. Recep a.

  Uzunluğu nedir

 4. Erkan T.

  bizim karabük’teki Erol diye bir arkadaş var o da arıcılıkla uğraşıyor buradan bu malzemeyi aldı gayet memnun teşekkürler fiyatlarda gayet uygun herkese tavsiye ederim

 5. Serkan A.

  10 adet sipariş verdik, yakında babamla küçük bir yerde arıcılık yapacağız onun için hazırlık yapıyoruz. Üründen memnun aldık, alacak kişilere tavsiye ederiz.

 6. Mahmut H.

  Çok sağlam kesinlikle kopma yırtılma gibi bir durumu olmaz. Kemeri sayesinde de istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Kovan taşırken en büyük yardımcım. Bu olmadan yola çıkmam.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir