Mum Bağlama Regülatörü

375,00 TL

Mum bağlama regülatörü, çerçeveye petek takmak işini büyük ölçüde kolaylaştıran pratik bir araçtır. Tüm arıcılarda bulunması tavsiye edilir.

(1 müşteri değerlendirmesi)

Mum Bağlama Regülatörü, çerçevelere petek takabilmek için özel olarak geliştirilmiştir. Profesyonel arıcılık faaliyetleri içerisinde işleri büyük ölçüde kolaylaştıran araç aynı zamanda oldukça pratik ve işlevsel bir kullanıma da sahiptir.

Elektrikli Mum Bağlama Regülatörü Özellikleri

 • Çerçeve tellerini temel peteklere takmak için kullanılmaktadır.
 • 220 volt ile çalışmaktadır.
 • Regülatör 220 voltu 12 volta düşürerek çerçeve telinin ısınmasını ve bu sayede peteğe daha kolay bir şekilde takılmasını kolaylaştırır.
 • Çerçeve teli yapıştırma makinesi oldukça kolay bir kullanıma sahiptir.

Elektrikli Mum Bağlama Adaptörü Ne İçin Kullanılır?

Mum bağlama regülatörü her arıcının malzemeleri arasında mutlaka olması gereken ürünlerden biridir. Çerçeveye petek takma işlemi oldukça vakit alan ve zahmetli işlemlerden biridir. Bunun için özel olarak tasarlanmış olan petek teli yapıştırma makinesi ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Kolay bir şekilde elektrik ile bağlantısını yaparak hemen çalıştırabilirsiniz. Kısa sürede gerekli ısıyı vererek tellerin petek içerisine gömülmesini sağlamaktadır. Seri ve pratik şekilde yapacağınız petek geçirme işlemi arıcılar için zamandan büyük bir tasarruf sunmaktadır.

Oldukça kaliteli bir yapıya sahip olan mum yapıştırma regülatörü ürününe sitemiz üzerinden en ekonomik fiyatlara sahip olabilirsiniz. Uzun süreli bir kullanım sunan kaliteli yapısı kolay kolay bozulmadığı için uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Mum bağlama işinin profesyonel olarak yapılması arıcılar için oldukça önemlidir. Sizlere büyük bir yardımcı olacak olan ürünümüz sayesinde tellerin ısınarak mumların yapışmasını sağlayabilir ve peteğin içine gömülme işlemini dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Mum bağlama regülatörü elektrikli olduğu için tellerin ısınma işleminin kısa sürede gerçekleşmesini sağlamaktadır. Hemen siparişinizi oluşturarak uzun yıllar kullanabileceğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmanız durumunda özenli bir şekilde paketlenerek sizlere ulaştırılmaktadır.

Mum Bağlama Adaptörü Kullanımı

 • Mum regülatörü ürününü kullanımı oldukça kolaydır.
 • Çerçeveye teli takıp iyice gerdikten sonra petek üzerine bırakmalısınız.
 • Daha sonra aleti çalıştırarak kırmızı ve siyah uçlu olan tellerin iki ucuna temas ettirerek elektrik akımının bu şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Kovan Sürgüsü

 • Tellere verilen elektrikler kısa sürede tellerin ısınmasını sağlayacaktır.
 • Isınan tellerden dolayı mum hemen eriyerek tele kolaylıkla yapışabilecektir.

Mum Bağlama Regülatörü için 1 değerlendirme

 1. Rahmi S.

  Eğer bu cihazdan elinizde yok ise bir an önce edinin. Peteği tele bağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şiddetle tavsiye ederim!!!!

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir