Kavanoz Yemlik

55,00 TL

Kavanoz yemlik, arıların hem yem hem de su içmeleri için kullanılabilen dayanıklı ve pratik bir üründür.

(1 müşteri değerlendirmesi)

Kavanoz Yemlik, arıların daha rahat beslenebilmesi için en ideal tasarıma sahiptir. Genellikle mevsim geçişlerinde arıcılık faaliyetleri içerisinde tercih edilmektedir. Arıların daha kolay ve daha sağlıklı bir şekilde beslenebilmesi için kovanlarla uyum sağlayacak yapıya sahiptir.

Hem yemlik hem de suluk olarak kullanılabilmektedir.

Kavanoz Yemlik  Özellikleri

  • 1.sınıf plastik malzemeden üretilmiştir.
  • 0,5 litrelik kapasitesi ile bir kovan için yeterli yem alabilmektedir.
  • Hem fenni hem de kara kovan çeşitlerinde kullanım için uygundur.
  • Hem yemlik hem de su ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılabilmektedir.

Kavanoz Tipi Plastik Arı Yemliği 

Bahar mevsimlerine geçiş yapıldığında arıların besinleri için takviye edici besinler ve yemler kovanların yanına konulabilmektedir. Ancak hem rüzgârdan uçmaması hem de kirlenmesinin önüne geçmek için sizler de arı yemliği ürününü tercih edebilirsiniz.

Arı Yuvarlak Şurupluk olarak da adlandırılan ürünümüz çok yönlü ve işlevsel kullanımının yanı sıra ekonomik fiyatı ile de dikkat çekmektedir. Kalın plastik yapısı sayesinde uzun süre yapısı bozulmadan kullanımına devam edilmektedir.

Plastik yemlik ürünü uzun süreli kullanımlarda bile herhangi bir şekilde bozulma yapmadığı için içerisindeki yemlerin de kalitesini korumaktadır. Ayrıca arıların kolaylıkla beslenebilmesi için arılara özel büyüklükte ve onların rahatça yemlerini yiyebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Dilerseniz bahar mevsimlerinde yemlik olarak dilerseniz de içerisine su koyarak arılarınızın su ihtiyaçları için uzak yerlere gitmesinin önüne geçebilirsiniz.

Beslenme ve su ihtiyaçlarını giderebilmeleri için en uygun ebatta tasarlanmıştır. Kovanlar ile uyumlu olan tasarımı sayesinde arıların uçuş kısımlarına kolaylıkla monte edilebilmektedir.

Arıların zorlu hava şartlarında kovandan dışarıya çıkmadan beslenebilmesini sağlamak için sizler de kavanoz yemlik ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Hem oldukça ekonomik hem de kaliteli malzemesi ile arılarınız için küçük ancak oldukça etkili bir üründür.

Kaliteli arı yetiştiriciliği içerisinde kullanılan en pratik ve işlevsel ürünlerimizden biridir. Bir kovana dilerseniz hem yemlik hem de suluk olacak şekilde iki farklı kavanoz yerleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Tabaklı Suluk

Arılarınızın sağlıklı bir yaşam sürmeleri için onların temiz beslenmesini sağlayacağınız ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Kavanoz Yemlik için 1 değerlendirme

  1. Özkan L.

    Sıvı beslenme için arılara birebir yemlik. Kullanımı oldukça pratik ve dayanıklı bir yapısı var.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir