İndirim!

Çanta Yemlik

14,90 TL

Çanta yemlik, arıları beslemek amacıyla kullanılan, içerisinde 4 bölmesi olan bir yemlik türüdür. Yapısı itibariyle aynı zamanda kovan bölmesi olarak da kullanılabilir.

(2 müşteri yorumu)

Açıklama

Çanta yemlik, içerisine şurup konularak arıların beslenmesi sağlanır. Çanta şurupluk olarak da adlandırılır.

İlkbahar ve sonbahar aylarında arıları beslemek amacıyla sıklıkla kullanılmaktadır.

Kovan içerisine yatay olarak konulduğunda aynı zamanda bölme işlemi de görür. Normal çerçeve gibi koyulmaktadır. Kullanımı çok kolaydır.

Kendi içerisinde de 4 adet birbirinden bağımsız bölmeleri olan bu yemlik ile arılarınızı kolay bir şekilde besleyebilirsiniz.

Kovanlarınızın içerisine konulduğunda bal üretimine zarar vermediği gibi işlevsel olarak pek çok farklı amaç içinde kullanılması mümkündür.

Bölme yemlik olarak da bilinen çanta yemliğinin yanı sıra daha ekonomik olan kayık yemlik ürünü de siz değerli arıcılarımız tarafından tercih edilmektedir.

Çanta Yemlik Özellikleri

  • Sert ve dayanıklı, 1.sınıf kaliteli plastik malzemeden imal edilmiştir.
  • Kovan içerisinde bölme yapmak için de kullanılabilir.
  • Arıların beslenmesi için özel olarak tasarlanmıştır. 4 gözü vardır.

Çanta Yemlik için 2 müşteri yorumu

  1. Nevzat Durman

    Ürünü bugün aldım 20 adet. Beklediğimden çok çok daha iyi. Hatta ilk fırsatta tekrardan sipariş edip eldeki ahşap yemliklerimide değiştireceğim. Hediyeniz içinde ayrıca teşekkürler.

  2. Erdem S.

    4 bölmeli olması çok iyi oldu. Ayrıca kendisi bölme tahtası olarak da kullanılabiliyor. Bir çerçevenin yerine denk geliyor tam olarak.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir