Çanta Yemlik

44,90 TL

Çanta yemlik, arıları beslemek amacıyla kullanılan, içerisinde 4 bölmesi olan bir yemlik türüdür. Yapısı itibariyle aynı zamanda kovan bölmesi olarak da kullanılabilir.

(2 müşteri değerlendirmesi)

Stokta yok

Çanta Yemlik, arıların daha kolay ve sağlıklı bir şekilde beslenebilmesini sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. İçerisinde 4 farklı bölmesi olan ürün kovan bölmesi mevcuttur.

Çanta Yemlik Ürünün Özellikleri

 • 1.Sınıf kaliteli ve kalın plastik malzemeden üretilmiştir.
 • Kovanların içerisinde ayrı bir bölme oluşturmak için de uygun bir tasarıma sahiptir.
 • Arıların ek besin alabilmeleri için üretilen yemlik, içerisinde bulunan ayrı bölmeleri ile işlevsel bir kullanıma sahiptir.
 • Derinliğini arılara göre ayarlamak için kesme tırnakları bulunmaktadır.
 • Genellikle arılara şerbet vermek için kullanılan ürünü kovan içi bölme tahtası olacak şekilde de kullanabilirsiniz.
 • 475 X 245 mm ebatlarına sahiptir.

Çanta Şurupluk Ne İçin Kullanılır?

Çerçeve tipi arı yemliği, oldukça işlevsel bir yapıya sahiptir. Gri rengi ve kaliteli plastik yapısı sayesinde kovanların içerisinde arıları rahatsız etmez ve dikkatlerini dağıtmaz.

Arıların şurup ile beslenebilmesi için tercih edilen ürünümüz aynı zamanda büyük kovanların içini ayırmak için bölme olarak da sıklıkla tercih edilmektedir.

Bölme Yemlik ve Şurupluk olarak da bilinen bu yemlik türü uzun yıllar boyu deforme olmadan kovan içlerinde kullanım için uygundur.

Çanta yemlik ürününün kovan içerisine yerleştirilmesi oldukça kolaydır. Kovan içerisinde çerçeve gibi yerleştirerek kolaylıkla monte edebilirsiniz.

Bölme Tipi Arı Yemliği, çanta ve bölmeli formda tasarlandığı için bağımsız bölmeleri dilediğiniz gibi farklı besin veya şurup türleri ile doldurarak arılarınız için en etkili beslenme yöntemini de geliştirebilirsiniz.

Kovan içerisine sadece yatay şekilde ürünü yerleştirdiğinizde kovanı bölmek için kullanabilirsiniz.

Kullanımı oldukça pratik olan ürünümüzün temizliği de çok kolaydır. Leke tutmayan özel plastik yapısı sayesinde düzenli olarak yıkayarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Profesyonel arıcılık ürünleri içerisinde bulabileceğiniz ürünümüz en çok arı beslenmesi ile ilgili tercih edilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Kayık Yemlik (Gri)

Kullanımı oldukça pratik olan ürünümüzün temizliği de çok kolaydır. Leke tutmayan özel plastik yapısı sayesinde düzenli olarak yıkayarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Profesyonel arıcılık ürünleri içerisinde bulabileceğiniz ürünümüz en çok arı beslenmesi ile ilgili tercih edilmektedir.

Çanta Yemlik için 2 değerlendirme

 1. Nevzat Durman

  Ürünü bugün aldım 20 adet. Beklediğimden çok çok daha iyi. Hatta ilk fırsatta tekrardan sipariş edip eldeki ahşap yemliklerimide değiştireceğim. Hediyeniz içinde ayrıca teşekkürler.

 2. Erdem S.

  4 bölmeli olması çok iyi oldu. Ayrıca kendisi bölme tahtası olarak da kullanılabiliyor. Bir çerçevenin yerine denk geliyor tam olarak.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir