50 adet ve üzeri alımda %10 indirim.

Ana Arı Taşıma Kafesi plastik

8,45 TL

Ana Arı Taşıma Kafesi, ana arıları güvenle taşımak için kullanılan bir aparattır.

(1 müşteri değerlendirmesi)

Ana Arı Taşıma Kafesi, ana arıların transfer işlemlerinin daha sağlıklı ve daha güvenli bir şekilde yapılabilmesini sağlar. Ana arının taşınarak farklı bir kovana kabul ettirilmesi için kullanılacak olan aparat oldukça işlevsel bir kullanıma sahiptir.

Transfer ve nakil işlemi sırasında ana arının beslenmesi için aparatın içerisinde bulunan kek ve besleme bölmesi de bulunmaktadır. Ana arının sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi için özel bölmeli aparatı tercih edebilirsiniz.

Ana Arı Taşıma Kafesi Özellikleri

  • Ana Arı Kafesi, 1.sınıf kaliteli uzun süreli kullanım sunan plastik malzemeden üretilmiştir.
  • Kafes tasarım olarak havalandırma sistemine sahiptir.
  • Birbirine geçmeli olarak tasarlanmıştır.
  • İçerisinde yer alan kek ve beslenme bölmesi ana arı taşıma sırasında konforlu bir kullanım sunar.
  • Şeffaf ve kayar kapağı ile işlevsel bir üründür.
  • Askılık kısmı bulunmaktadır.

Ana Arı Transfer Kutusu Kullanımı

Ana arı kafesinin kullanımı oldukça pratik ve kolaydır. Sadece ana arının aparatın içerisine konulması yeterli olacaktır. Ana arıyı kafesin içerisine koymadan önce dilerseniz kek ve beslenme bölümü için yem de takviye edebilirsiniz.

Kafesin üzerinde bulunan kayar kapak kısmını açarak içerisine ana arıyı kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Arı kekini de koyduktan sonra tekrar kapağı aynı şekilde kapatabilirsiniz.

Ana arının taşınması sırasında hava alması için kafesin kendiliğinden delikleri bulunmaktadır. Bunun için taşıma sırasında ana arı havasız kalma gibi bir problem ile karşı karşıya kalmayacaktır.

Fonksiyonel Ana Arı Taşıma Kutusu

Takılıp çıkartılabilen kek haznesi sayesinde ana arının taşınması sırasında beslenmesini de sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve uzun süreli kullanım sunan sağlıklı plastik malzemeden üretilmiştir. Kek bölümü ile kafes bölümünü birbirinden ayırma kolaylığı da sunduğu için en işlevsel ürünlerden biridir.

Ana arı taşıma kafesi plastik her profesyonel arı yetiştiricinin yanında mutlaka bulunması gereken ürünlerden biridir. Özellikle ana arının bazı dönemlerde transfer edilmesi gerekebilir. Bu işlemi yaparken ana arının sağlıklı bir şekilde götürülmesi ve nakledilmesi oldukça önemlidir. Taşıma işlemi boyunca beslenmesini ve hava alabilmesini sağlamak için özel olarak tasarlanan taşıma kafesi ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Stok durumuna göre farklı renklerde gönderilmektedir. Renkler arasında kalite farkı bulunmamaktadır.

Ana Arı Taşıma Kafesi plastik için 1 değerlendirme

  1. Kahraman C.

    ana arı taşımada ve kovana koymada çok rahatlık sağlayan bir aparat. sürekli kullanıyorum tavsiye ederim.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir