50 adet ve üzeri alımda %10 indirim.

Turbo Yemlik (2 Çıkışlı)

30,00 TL

Turbo yemlik ile arılarınızı hem katı hem de sıvı olarak besleyebilirsiniz. Kovan üzerine koyulacağından kullanımı pratiktir ve kapasitesi yüksektir.

(1 müşteri değerlendirmesi)

Stokta yok

Turbo yemlik, arıları beslemek için tasarlanmış çok kullanışlı bir yemliktir. 2 çıkışlı olmasından dolayı arı çıkışının yemliğin 2 tarafında gerçekleşmesi, kovanda işleri daha kolay hale getirmektedir. Giriş çıkışının rahat ve ferah olması sebebiyle turbo arı yemliği adını almıştır.

Kaliteli ve sert plastikten imal edilmiştir. Turbo şerbetlik, arılara, bala ya da kovana herhangi bir zararı bulunmaz. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanımlara uygundur.

2 çıkışlı turbo yemlik, yüksek kapasitesi sayesinde arılara uzun süre boyunca yem vermenize gerek kalmaz.

Turbo arı yemliği, kovan kapağının altına ve petek çerçevelerinin üzerine konulur. Bu sayede arıların yemliğe erişimi kolaylaştırılır ve arılar rahat bir şekilde yemlikten beslenir. Kullanımı çok kolay ve pratiktir.

Bu yemlik ile arılarınızı hem katı hem de sıvı besleyebilirsiniz.

Kovan örtü tahtası olarak da kullanılabilmektedir.

Yemliklerin haftada 1 kez doldurulması yeterlidir. Kovanın içi açılmadan üzerine koyulacağı için arılar rahatsız edilmez.

Yem kapasitesi yaklaşık 7 litredir.

Turbo Yemlik (2 Çıkışlı) için 1 değerlendirme

  1. Osman T.

    İçinin bayağı geniş olmasından dolayı sürekli kullandığım bir ürün. Arıları rahatsız etmeden kovanın üzerinden doldurduğum için kullanımı da pratik.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir