50 adet ve üzeri alımda %10 indirim.
İndirim!

Pollenbee – Polen Özü

14,90 TL

Pollenbee – polen özü arıları için özel olarak hazırlanmış içeriğinde vitamin, mineral ve aminoasit barındıran bir destektir.

(2 müşteri yorumu)

Açıklama

Pollenbee polen özü arılar için özel olarak hazırlanmış bir takviyedir. Pollenbee polen özü içeriğinde vitamin, mineral ve aminoasit barındıran bir destektir.

Özellikle çama giden arılar çamdan polen almadıklarından hızlı bir populasyon kaybına uğrarlar. Bu durum arıcılar için açmazdır. Ama artık sorun olmaktan çıktı. Çünkü artık Pollenbee – polen özü var.

Arılarımızın vitamin mineral ihtiyacı ile birlikte aminoasit ihtiyaçlarına da cevap verecek polenözü pollennbee arılarımızın ve arıcılarımızn hizmetinde. Sonbahar kayıpları olmayacak ve çama giden arılarımız mevcutlarını koruyacak, kışa çok güçlü gireceklerdir. Ana arı sürekli yavru atacak, arılar genç nesil ile kışa gireceklerdir.

Pollenbee‘yi deneyin farkı göreceksiniz. Polen özü arılarınızın can simidi.

Vitamin ve mineral takviyesi amacıyla Beeagra kullanılabilir. Yalnızca mineral takviyesi yapılmak istendiğinde de Beeneral kullanılmaktadır.

Pollenbee Ne İşe Yarar?

Pollenbee polen özü ile arıya polen takviyesi vermek arıların zinde kalmasını sağlar. Güç verir ve verimlerinde gözle görülür bir artışa neden olur.

Modern arıcılığın önemli icatlarından olan pollenbee ile arıların verimlerinde artış sağlamak mümkündür. Arıların bu yüksek verimi sağlamları için ihtiyaçları olan vitamin, mineral ve amino asit pollenbee polen özü içerisinde ideal miktarda bulunmaktadır.

Pollenbee Polen Özünün Faydaları

Pollenbee, bal arılarının hastalıklara karşı vücut direncini arttırırken ana arının da yumurtlamasını hızlandırır. Kış öncesi koloniye güç verir, zararı en aza indirir. Larva gelişiminin sağlıklı ilerlemesine katkı sağlar. Bal verimini artırırken arı ölümlerinde önemli bir azalmaya yol açar. Arı sütü verimini arttıran pollenbee, yağ, gluten ve glikoz içermez.

Pollenbee Nasıl Kullanılır?

Pollenbee polen özü 1 litre arı şurubuna veya 1 kilogram arı kekine yaklaşık bir çay kaşığı kadar kullanılmalıdır. Kaynar şuruba kesinlikle eklenmemelidir.

Sonbaharda Pollenbee Polen Özü Kullanımı

Arıcılar için sezonun başlangıcı olan sonbaharda atılan önemli adımlar ile kışı sorunsuz geçirmek mümkündür. Bu dönemde yağmurlarla beraber artan nem miktarı risk teşkil etse de pollenbee ile beslenen kovanlarda bu risk ortadan kalkar.

Kış Aylarında Pollenbee Polen Özü Kullanımı

Kovan içi çalışmaların 8 santigrat dereceye kadar devam ettiği bu dönemde arıların kovan içi çalışmaları için kovan içindeki bal stokları kullanılmaktadır. Koloniler için özel olarak hazırlanan Pollenbee eğer yem katkısı olarak kış stokları içinde kullanılırsa arıların başarılı bir kışlama geçirmesi neredeyse garanti altındadır.

Varroa tehlikesinden uzak, kalabalık bir koloni ile kışı geçiren kovanlar ilkbaharda tahmininizden çok daha fazla yumurta nüfusu ile sezona giriş yapmanıza yardımcı olacaktır.

İçerdiği Vitaminler

A Vitamini, D3 Vitamini, E-Vitamini, B2 ve B12 Vitamini, C Vitamini, Niacin, Biotin, Folik Asit, Choline, Inusitol, Caroten.

İçerdiği Amino Asitler

Methionin, Lysine, Threonin, Triptofan

İçerdiği Mineraller

Manga, Demir, Çinko, Bakır, İyot, Kobalt, Magnezyum, Potasyum, Fosfor, Şeker

pollenbee vitamin ve mineraller

Uyarılar

  • Bu bir ilaç değil yem premiksidir. Tedavi amaçlı kullanılmaz.
  • Kuru, serin ve ışıksız bir ortamda depolanmalıdır.
  • 15 Kasım- 15 Mart dönemleri arasında kullanılması tavsiye edilir.
  • Üretim tarihinden itibaren 2 yıl içerisinde tüketilmelidir.

 

Pollenbee – Polen Özü için 2 müşteri yorumu

  1. Yüksel C.

    Kaliteli ve gerçekten özel bir takviye. Arılarım için gereken mineral, vitamin ve aminoasit i bir arada barındırdığı için tercih ettim. Tavsiye ederim.

  2. İsmet Ş.

    Arılar için vazgeçemediğim düzenli olarak kullandığım bir ürün. Hem tarihi yeni geldi hem de hızlı kargolandı. Teşekkürler.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir