İndirim!

Mont Tipi Arıcı Maskesi

149,50 TL

Mont tipi arıcı maskesi sayesinde hem soğuk iklim şartlarından etkilenmeyecek, hem de kaliteli maskenin keyfine varacaksınız.

(2 müşteri yorumu)

Açıklama

Mont tipi arıcı maskesi, arıcı maske çeşitleri arasında tam korumaya en yakın korumayı sağlayan ve en dayanıklı olan modeldir.

Süper astronot arıcı maskesi adıyla da sektörde bilinen mont tipi arıcı maskesinin çift yönlü fermuarı bulunmaktadır. Bu çift yönlü fermuarı sayesinde mont tipi arıcı maskesini giymek ve çıkartmak oldukça basittir.

Süper astronot tipi arıcı maskesi, zorlu iklim koşullarında çalışan, tam koruma sağlamak isteyen, uzun ömürlü bir arıcı maskesine sahip olmak isteyen arı yetiştiricilerin tercih ettiği ve envanterinde mutlaka bulundurduğu bir üründür.

Mont Tipi Arıcı Maskesi Özellikleri

 • Süper astronot arıcı maskesinin ön yüzünde bulunan fermuarı, arı yetiştiricisinin dinlenme zamanlarında rahatlamasına kolaylık sağlar.
 • Sahip olduğu tam koruma avantajıyla beraber geniş görüş olanağı sunar.
 • Mont tipi arıcı maskesi oldukça kaliteli ve kalın bir kumaştan imal edilmiştir. Sürtünme sonucu oluşabilecek aşınma ve yırtılmalara karşı oldukça dayanıklıdır.
 • Sahip olduğu kalın kumaş yapısına rağmen terleme ve nem yapmaz. Hava geçirgendir.
 • Mont tipi arıcı maskesinin imal edildiği kumaş, kirlendiği zaman çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun formdadır.
 • Soğuk hava şartlarında çalışmak zorunda kalan arı yetiştiricilerinin de imdadına yetişen bu maske bal üreticilerini zorlu iklim koşullarından da koruyan bir yapıya sahiptir.
 • Mont tipi arıcı maskesi, göğüs ve yanlarda bulunan ikişer adet cep ile arıcılara ekstra kolaylık sağlamaktadır.

XXL ölçüsündedir.

Mont Tipi Arıcı Maskesi için 2 müşteri yorumu

 1. Ömer Ç.

  Kapkalın çok lüks bir arıcı montu. Soğuktan etkilenmek istemeyenlere kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ederim…

 2. Ertan L.

  Çok çok çok kaliteli bir maske. Adeta arıcı maskesi değil adından anlaşılacağı üzere bir arıcı montu. Mutlaka her arıcıda olması gereken çok iyi bir arıcı giysisi.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir