Kovan Kilit Makarası (50’li)

60,00 TL

Kovan kilit makarası, kovan kilitlerinin kontrolsüz bir şekilde açılmasını engelleyen pratik bir aparattır ve güvenliği sağlar.

 

(1 müşteri değerlendirmesi)

Kovan Kilit Makarası, kapakların kontrolsüz bir şekilde açılmasının önüne geçmek için özel olarak tasarlanmıştır. Kovan kapak kilitlerinin vidalarına monte edilerek kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Oldukça pratik ve işlevsel bir kullanıma sahiptir. Arıların ve kovanın sağlığı için tercih edilen arı kovanı kilit makarası arı yetiştiricileri için en büyük yardımcı parçalar arasında yer almaktadır.

Kovan Kilit Makarası Özellikleri

  • Kovan Kapak Kilidi Makarası, 1.sınıf kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir.
  • 1 paket ürünün içerisinde 50 adet makara bulunmaktadır.
  • Kısa sürede kovan kilidinin üzerine monte ederek devreye girebilmektedir.
  • Herhangi bir yıpranmaya ve aşınmaya karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun süreli kullanım sunar.
  • Kovanın yapısına kesinlikle zarar vermediği için sağlıklı bir kullanıma sahiptir.
  • Hava şartlarına bağlı olarak kovanın kendiliğinden açılmasının önüne geçer.

Arı Kovanı Kilit Makarası Nasıl Kullanılır?

Arı Kovanı Kilit Sistemi ile birebir uyumlu olan makaralar sayesinde kovanların rastgele açılmasının önüne geçebilirsiniz.

Sadece hava şartlarından dolayı değil kedi veya köpek gibi diğer dış etkenlere bağlı olarak da kovanın kapağının açılmasını engellemek için tercih edilebilmektedir.

Kovan kilit makarası ürünümüz sayesinde kovanları istediğiniz yere transfer işlemi yaparken daha güvenli ve rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Kovana kolaylıkla monte ederek kullanabileceğiniz makaralar ilk takıldığı anda düzgün bir şekilde monte edilmelidir. Eğer doğru şekilde makaralar takılırsa uzun yıllar boyunca kovanların üzerinde gevşemez ve kesinlikle çıkma yapmaz.

İlginizi Çekebilir:Kovan Kapak Kilidi

Arı yetiştiricilerinin yaşamış olduğu en büyük sorunlardan biri olan kovan kapaklarının uçması veya kendiliğinden açılması sorununa sizler de makara ile son verebilirsiniz. Oldukça hafif bir yapıya sahip olduğu için kesinlikle kovana ağırlık yapmaz.

Kovan Kilit Makarası (50’li) için 1 değerlendirme

  1. Ali R.

    Paketleme ve kargolama güzel. Ürün kaliteli resimde görüldüğü gibi. Teşekkürler.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir