İndirim!

Kutu Yemlik (Gri) (3,5 Lt)

16,50 TL

Kutu yemlik ile arılarınızı hem katı hem de sıvı olarak besleyebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır. Tüm kovanlarla uyumludur.

(1 müşteri yorumu)

Açıklama

Kutu yemlik, arılar için en ideal yemlik türlerinden bir tanesidir. 1,5 ve 3,5 litrelik olmak üzere farklı kapasitelerde bulunan plastik gri kutu yemlik arılara arı kek ve çeşitli sıvı şurupları vererek onları beslemek için kullanılmaktadır. Katı ve sıvı besleme için uygundur.

Kutu şerbetliği ya da kutu şurupluk olarak da bilinir.

Plastik kutu yemlik ürünümüz, kaliteli ve sağlam plastikten üretilmiştir. Bu sayede hem kullanım ömrü oldukça uzun olan bir üründür, hem de beslenme esnasında arılara herhangi bir zarar verecek madde içermediğinden arıların güven içerisinde beslenmesine yardımcı olmaktadır.

Türk Gıda Kodeksi’ne uygun plastik malzemelerden üretilmiş olup insan ve hayvan sağlığı için uygundur.

Aynı zamanda yine kaliteli plastikten üretilmiş olmasının avantajı ile bal arılarının ürettiği balların kokusunda ve tadında herhangi bir değişime sebebiyet vermez. Balınızın kalitesine bir zararı dokunmaz.

Tüm kovan modelleri ile uyumludur. Kullanımı oldukça basittir. Örtü tahtası veya bezin üzerine, uygun şekilde delik açılarak kullanılmaktadır.

Kutu Yemlik Nasıl Temizlenir?

Gri kutu yemliğin temizliği sanıldığının aksine oldukça kolay bir şekilde temizlenir.

Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyu arılığınızda güvenle kullanacağınız bu ürünü temizlemek için sıcak suya batırdığınız bir bezle silmek yeterli olacaktır.

Kutu Yemlik (Gri) (3,5 Lt) için 1 müşteri yorumu

  1. Emre K.

    Kullanımı oldukça kolay, kapasitesi de bir hayli yüksek bir yemlik türü. Şimdilik kulanıyorum bir problem yok.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir