20 adet ve üzeri alımda %5 indirim.

Erkek Arı Gözü

39,50 TL

Erkek arı gözü, erkek arı üretiminde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış plastik plakalardır. Altıgen forma sahiptir.

(1 müşteri değerlendirmesi)

Erkek Arı Gözü, erkek arı üretimi için özel olarak geliştirilmiştir. Altıgen tasarımı ile işlevsel bir kullanım sunmaktadır. Plastik tabaka şeklinde geliştirilmiş olan ürünümüz arı yetiştiriciliği alanı içerisinde büyük bir öneme sahiptir. Erkek arı üremesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Erkek Arı Gözü Özellikleri

  • Arı gözlü çerçeve olarak da bilinen bu ürün, uzun süre kullanım için dayanıklı yapıya sahiptir.
  • 1.sınıf plastik ve kaliteli malzemeden üretilmiştir.
  • Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olan yapısı sayesinde sağlıklı bir kullanım sunar.
  • Erkek arıların yetiştirilmesi için özel olarak dizayn edilmiştir.
  • 22,5 x 40,5 cm ebatlarındadır.
  • Ürünün üzerindeki gözlerin derinliği arıların verimli bir şekilde yetiştirilmesi içi uygundur.

Plastik Arı Gözü Ne İçin Kullanılır?

Ana arıların erkek arı yumurta atmasını sağlaması için kullanılan ürünümüz çerçeve şeklinde tasarlanmıştır. Arılar için özel olarak geliştirilen altıgen boşluklar, arıların üremesi sırasında verim artışının sağlanması için etkilidir.

Arı yetiştiriciliğinde arıların üremesini artırmak için ideal boşluğa sahip ve kaliteli malzemelerin kullanılması büyük bir önem taşımaktadır. Erkek arı üretiminin ise koloninin nüfusunu artırmak için profesyonel yöntemler ile yapılması gerekmektedir.

Arı yetiştiricileri için büyük bir kolaylık sunan erkek arı gözlü çerçeve ürünü pratik ve işlevsel bir kullanıma sahiptir.

Ürün tamamen arı üremesi ile ilgili yapılan araştırmalar neticesinde uygun ebatlarda ve boşluklarda üretilmiştir. Tabakanın içerisinde bulunan gözler sayesinde kısa sürede erkek arı üretiminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pek çok gözeneğe sahip olan erkek arı gözü tabakası içerisinden dilediğiniz kadar erkek arı üretimi yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:Ana Arı Hapsetme Aparatı

Arı üremesi için en ideal derinlik ve boşluklara sahip olması sayesinde ürünü kolaylıkla kullanabilirsiniz. Plastik ve sağlıklı yapısı ile uzun süreli bir kullanım sunar.

Erkek Arı Gözü için 1 değerlendirme

  1. İsmail D.

    10 adet sipariş vermiştim ertesi gün kargoya verildi. Kaliteli plastikten üretildiği doğrudur. Tüm arıcıların bulundurmasında faydası olan bir ürün.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir