Arıcı Çivi Sökme Demiri

99,00 TL

Arıcı çivi sökme demiri ile kovandaki çivi sökme ve kazıma işlemlerini daha kolay ve daha kısa sürede yapabilirsiniz. Çelik döğme demirdir, uzun yıllar kullanılabilir.

Arıcı Çivi Sökme Demiri, dayanıklı özel çelik döğme formu sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı olarak imal edilen çivi sökme ve kazma demiri, arıcılık faaliyetlerinizdeki muhtelif çivileri sökmeye ve kazımaya yarar.

Döğme çelikten yapılmış olup uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Levyeyi andıran görüntüye sahip arıcı çivi sökme demiri ile ihtiyaç duyduğunuz anda çivilerinizi sökmek istediğinizde fazla güç ve zaman harcamadan, birkaç saniye içerisinde sökebileceksiniz. Arıcı kazıma demiri, kıvrımlı tarafında çivilerinizin girebileceği şekilde hazırlanmış “V” şeklindeki boşluğa çiviyi yerleştirmek ve uzun tarafında biraz güç uygulayarak çiviyi yerinden çıkartabilirsiniz.

Arıcılıkta kullanılan malzemeler listesinin üst sıralarında yer alan bu ürün basit tasarımının yanı sıra oldukça işlevsel bir üründür. Çivi sökme ve kazıma demiri arıcılık faaliyetlerinizde ihtiyaç duyduğunuz küçük tamir –  tadilat işlemlerinde hayat kurtarıcı bir görev üstlenir.

Kovan tamiri yaparken eski, paslı, işlevini kaybetmiş ya da yanlış çakılmış çivileri çivi sökme ve kazıma demiri sayesinde kolaylıkla sökebilirsiniz. Ayrıca formu sayesinde ufak tefek çivi çakımları, düzeltmeleri konusunda da size çekiç görevi görerek yardımcı olacaktır. Ergonomik tasarımı sayesinde kullanışı kolay, arıcıları yormayan ve bütün tamir işlerinde yardımcı olacak bu ürünü modern arıcılık ile ilgilenen bütün arı yetiştiricilerin alet çantasında bulundurması gerekir.

Arıcılığın koşullarına uyumlu olarak paslanmaya sebep olabilecek tehlikelere karşı da korunaklıdır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Arıcı Çivi Sökme Demiri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir